Hakkımızda

Nakliyat hizmetlerine duyulan ihtiyaçlar neticesinde kurmuş olduğumuz Mutlu Nakliyat ile sizlere kesintisiz hizmet vermek için var gücümüz ile çalışmalara devam etmekteyiz. Firmamız bünyesinde vermiş olduğumuz her bir hizmet alanında uzman personellerimiz yardımı ile gerçekleştirilmektedir. Tüm taşıma hizmetlerimiz şehir içi veya şehirlerarası olacak şekilde farklı seçenekler ile sizlere sunulmaktadır. Üstelik hizmetlerimizde özel korunaklar kullanılmakta ve bu sayede eşyaların hasar görmesi engellenmektedir.

Pek çok birey için korkulu rüya haline gelen taşınma firmamız sayesinde güvenle gerçekleşmekte, bireyler bu sürece kendilerine zaman ayırabilmektedir. Sizler de gerek şehiriçi gerekse şehirlerarası nakliye hizmetleri veren güvenilir bir firma arayışı içerisindeyseniz bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Her bir hizmetimiz faturalandırılmakta olup yasal prosedürlere uygun bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Firmamızdan hizmet almak için bizimle iletişime geçerek randevularınızı geç kalmadan oluşturabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Mutlu Nakliyat bünyesince vermiş olduğumuz hizmetlerden bir asansörlü nakliyattır. Zira her geçen gün nüfus artmakta, kentselleşme daha yaygın hale gelmekte ve bunun sonucunda ise çok katlı yapılar gündeme gelmektedir. Çok katlı yapılara taşınmak önceden bir hayli zor ve meşakkatliyken son dönemlerde asansörlü nakliyat hizmeti yardımı ile diğer nakliyat türlerinden çok daha hızlı ve güvenilir hale gelmiştir. İnsan gücü ile taşınamayacak yüksekliklere farklı ağırlıkta eşyalar dakikalar içerisinde taşınmakta olup herhangi bir hasar almasının da önüne geçilmektedir. Sizler de firmamız tarafından vermiş olduğumuz asansörlü nakliyat hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçerek hızlı bir şekilde randevularınızı oluşturabilir sorunsuz taşınmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Hizmetleri

Pek çok firma parça eşya taşıma hizmetini gereksiz zaman kaybı görmekte ve kişilere bu konuda hizmet vermek istememektedir. Ayrıca firmaların bazıları bu konuda hizmet veriyor olsa da bireyleri zora sokmakta ve kişileri maddi anlamda yormaktadır. Bizler bu hizmete olan ihtiyacı göz önünde bulundurarak parça eşya taşımacılığını da kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. En kapsamlı nakliyat hizmeti veren firmamızdan yararlanabilmek için bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eşya Paketleme

Eşyaların taşınması esnasında zarar görmemesi adına atılabilecek ilk adım doğru paketleme işlemidir. Paketleme doğru yapıldığı takdirde eşyaların zarar görme olasılığı en minimum seviyeye çekilebilmektedir. Firmamız tarafından verilen paketleme hizmeti alanında uzman ve deneyimli personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede hangi ürünün nasıl paketlenmesi gerektiği bilinmekte ve bu hususlar dikkate alınarak işlemler gerçekleştirilmektedir.

Üstelik paketlemede kullanılan ambalajlar darbelere karşı dayanıklı olacak şekilde seçilmektedir. Sizler de taşınma esnasında paketleme derdinden verdiğimiz hizmetler sayesinde kurtulabilir ve zamandan tasarruf elde edebilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Paketleme İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Nakliyat hizmetlerimiz esnasında tüm paketleme işlemlerimiz uzman personellerimiz tarafından eşyaya en uygun olacak şekilde gerçekleştirilmektedir. Paketleme esnasında ise kaliteli ambalajlar tercih edilmektedir.

Hizmetleriniz Sigortalı Mı?

Nakliyat firmamız tarafından vermiş olduğumuz hizmetler sigortalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede müşteri hakları koruma altına alınmış olacak ve oluşabilecek hasarlardan firmamız sorumlu tutulacaktır.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Parça eşya taşıma fiyatlarımız eşyaların kaplamış olduğu alan ve aynı zamanda taşınacak olan bölgeye uzaklığına göre belirlenmektedir.

Hizmetleriniz Yasal Mı?

Nakliyat sektöründe yer alan firmamız tarafından gerçekleştirilmekte olan her bir işlem yasal prosedürler göz önünde bulundurularak sürdürülmektedir.

Fatura Kesiyor Musunuz?

Vermiş olduğumuz tüm nakliyat hizmetlerimizde mutlaka faturalandırma gerçekleştirilmektedir. Yasal hizmet veren her firmada faturalandırma zorunludur.