Kahramanmaraş Eşya Depolama

Kahramanmaraş eşya depolama uzman firmaların sunması gereken hizmetlerin başında gelir. Eşyaların taşınmasından, dayanıklı koliler içerisinde muhafaza edilmesine kadarki süreçte firmamız, uzman hizmet sunar. Taşımacılık sektörü ile depolama sektörü, birbirini tamamlayan sektörlerdir. Nakliyat sonrasında yeni yaşam alanına sığmayan eşyaların muhafazası önemli birer sorundur. Bu sebeple nakliyat sonrasında fazlalık olarak nitelendirilen eşyalar, daha sonra kullanılmak üzere firmamız depolarında muhafaza edilebilir. Yeni evlenecekler, evlerini temin etmeden önce beyaz eşya kampanyalarından faydalanıp, eşya alabilirler. Bu esnada güvenli ve sağlıklı yaşam alanlarına olan ihtiyaç son derece fazladır. Firmamız depoları sağlıklı ve temiz yaşam alanlarıdır.

Taşıma Sektöründe Profesyonellik

Kahramanmaraş Eşya depolama konusunda profesyonel hizmet sunan firmamız, taşımacılık sektöründe de deneyimlidir. Her eşyanın farklı şekilde taşıma usulleri bulunur. Beyaz eşyalar, camdan yapılmış olan eşyalar ile bitkiler değişik yöntemlerle taşınmak zorundadır. Salon bitkileri, elektronik eşyalar, mobilyalar ve tekstil ürünleri özenle taşınır. Eşyaların muhteviyatına uygun şekilde taşıma usullerimiz söz konusudur. Sağlam malzemeden yapılmış koliler içerisinde taşınan eşyaların hasar alma ihtimali de yok denecek kadar azdır. Her taşımacılıkta yeni koli kullanımı gerekir. Firmamız taşımacılıkta her türlü önlemi alarak, çözüm odaklı hizmet sunacaktır. Profesyonel nakliyat hizmeti için, Mutlu nakliye hizmetlerinden yararlanmanız önerilir. Antika gibi kıymetli ve narin eşyaların taşınması da son derece dikkatli şekilde yapılır.

Kurumsal Hizmet Anlayışının Önemi

Kahramanmaraş Eşya depolama alanında kurumsal hizmet anlayışına sahip olan işletmemiz, her eşyayı güvenli alanlarda muhafaza eder. Evden eve taşımacılık ve ofis taşımacılığında da profesyonellik söz konusudur. Mobilya tarzı eşyaların geniş ebatlı olanlarının kapılardan çıkması bir hayli zordur. Bu eşyaların ancak demonte işleminin ardından kapılardan çıkması söz konusu olabilir. Taşınma sonrasında da ayrılan bu parçaların monte işlemi yapılmalıdır. Firmamız mobilya demonte ve monte işlemini ustalıkla yapabilen deneyimli elemanlara sahiptir. Marangozluk bilgisi gerektiren bu türlü işler için elemanlarımız ek ücret talep etmeden hizmet sunar. Beyaz eşyaların ayrılması ve taşınma sonrasında da monte işlemi elemanlarımız tarafından yapılır. Mutlu nakliyat, deneyimli taşıma ve depolama firmalarının başında yer alır.  

Sigortalı Taşımacılığın Önemi

Kahramanmaraş Eşya depolama sektöründe sigortalı yaklaşımlar son derece önem taşır. Firmamız taşımacılık sektöründe olduğu kadar, depolama sektöründe de sigortalı hizmet anlayışına sahiptir. Taşınma öncesinde yapılan hazırlıklar, nakliyatın rahat ve sorunsuz geçmesi için önem taşır. Firmamız her türlü önlemi alarak, riski azaltmış olsa da istenmeyen ve hesaplanamayan durumlar için güvence verecektir. Eşyaları değerinde sigortalayarak olabilecek her türlü riski güvence altın alır. Eksper hizmeti ile eşyaların piyasa koşullarında değerlendirilmesi söz konusudur. Firmamız, ücretsiz eksper hizmeti sunan kurumsal işletmelerin başında gelir. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışımız, tercih nedenlerimizin başında gelir.

Depolama Sektöründe Sık Sorulan Sorular

Kahramanmaraş Eşya depolama alanında en sık sorulan sorular şunlardır:

 

Depoların Temizliği Nasıl Yapılır?

Depoların temizliği, sık aralıklarla ve uzman temizlik şirketleri ile yapılmaktadır.

Depoların İlaçlanması İçin Sunulan Hizmetler

Depolarımızda her türlü haşere ve kemirgen için detaylı şekilde ve sık aralıklarla ilaçlama yapılır. Bu sayede, temiz ve sağlıklı ortamlar tesis edilmiş olur.

Depolarınızın Güvenliği Nasıl Sağlanıyor?

Depolarımızda 7/24 aktif şekilde alarm ve güvenlik sistemlerimiz çalışmaktadır. Emniyetli depolama hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Depolarda Havalandırma Sistemi Bulunur Mu?

Eşyaların nem ve rutubete karşı son sistem havalandırma teşkilatı ile korunması söz konusudur.

Depolara Nakliye Hizmetiniz Bulunur Mu?

Depolara büyük eşyaların nakliyesi, taşıma kamyonlarımız ile güvenli şekilde yapılır. Elemanlarımız işinin ehli kişilerdir.